O mnie

Nazywam się Monika Gaweł

W 2014 roku uzyskałam tytuł logopedy. Logopeda większości kojarzy się z osobą, która pomaga dzieciom jąkającym się, sepleniącym itd.

Mnie jednak interesuje w szczególności praca z dorosłymi po udarze mózgu. Dlatego tuż po studiach rozpoczęłam pracę na oddziale rehabilitacji jednego z Rzeszowskich szpitali. Doświadczenie tam zdobyte spowodowało, że jestem fachowcem w swojej dziedzinie. 

Niejednokrotnie przekonałam się, że umiejętnie poprowadzona rehabilitacja czasami ma spektakularne rezultaty. Oczywiście wiele zależy od stopnia uszkodzenia i determinacji pacjenta, ale odpowiednie motywowanie chorego, trafna diagnoza i dobrze dobrane ćwiczenia to klucze do sukcesu.

Odkąd jestem logopedą  i pracuję z ludźmi, jestem bardzo szczęśliwa. Uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych i cieszyć się razem z nimi powrotem do zdrowia. 

Pracuję online, a moje godziny są elastyczne co pozwala mi na spędzanie większej ilości czasu z rodziną, ale także zastanowieniem się, jak mogę jeszcze lepiej udoskonalić rehabilitację moich pacjentów.

Już niedługo znów podniosę kwalifikacje i zdobędę dyplom neurologopedy. Mam nadzieję, że to przyczyni się do jeszcze lepszych rezultatów mojej pracy.